Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF PROSTĚJOV

FOTOGRAF NA SVATBU PROSTĚJOV

Pokud hledáte ideální místo pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů, nemusíte hledat daleko. Prostějov je město plné krásných a romantických míst, které jsou jako stvořené pro vaše svatební fotografie.

Prostějovský zámek je bezpochyby jedním z nejkrásnějších míst v městě. Tento historický komplex nabízí nádherné prostředí s parky, fontánami a památníky, které dodají vašim svatebním fotografiím nádech elegance a noblesy.

Dalším skvělým místem pro focení svatebních portrétů je kostel sv. Jana Křtitele. Tento chrám je skvělým místem pro váš svatební obřad a zároveň nabízí nádherné pozadí pro vaše svatební fotografie.

Prostějov je také skvělým místem pro uspořádání svatební hostiny. Můžete si vybrat z mnoha restaurací a hotelů, které nabízejí vynikající jídlo a skvělou obsluhu. Pokud hledáte něco netradičního, můžete si pronajmout některou z historických budov a uspořádat svou hostinu v romantickém a historickém prostředí.

Kromě svých krásných a romantických míst je Prostějov také snadno dostupný pro vaše svatební hosty. Nachází se na křižovatce hlavních dálnic a je snadno dostupný jak z Brna, tak i z Olomouce.

Prostějov je skvělou volbou pro uspořádání svatebního dne a focení svatebních portrétů díky svému nádhernému a romantickému prostředí, množství možností pro uspořádání svatební hostiny a skvělé dostupnosti. Pokud hledáte dokonalé místo pro svou svatbu, určitě byste měli zvážit Prostějov jako svou volbu.

Velmi rádi vám vaše momenty zachytíme na svatební fotografie nebo svatební film.

 

PÁR FOTOGRAFIÍ ZE SVATEB

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Dobrý den Viky a Michale. Ještě jednou vám děkujeme za profesionální přístup k práci a za vaši lidskost. Bez vás by jsme to snad ani nenaplánovali 🙂 Svatební fotky a video jsou úžasné!

Nikol a Jan

★★★★★

Na náš svatební den jsme se dlouho těšili a vše uteklo tak rychle. Díky Michalovi a Viky máme úžasnou vzpomínku a zachycené ty nejkrásnější chvíle. Videa navíc obsahují spoustu momentek, které prostě nemáte šanci ve svatební den vnímat a fotky jsou překrásné. MOC MOC DĚKUJEME za všechno a doporučuji všem pokud by ještě někdo váhal!

Veronika a Jan