Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF PROSTĚJOV

FOTOGRAF NA SVATBU PROSTĚJOV

Pokud hledáte ideální místo pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů, nemusíte hledat daleko. Prostějov je město plné krásných a romantických míst, které jsou jako stvořené pro vaše svatební fotografie.

Prostějovský zámek je bezpochyby jedním z nejkrásnějších míst v městě. Tento historický komplex nabízí nádherné prostředí s parky, fontánami a památníky, které dodají vašim svatebním fotografiím nádech elegance a noblesy.

Dalším skvělým místem pro focení svatebních portrétů je kostel sv. Jana Křtitele. Tento chrám je skvělým místem pro váš svatební obřad a zároveň nabízí nádherné pozadí pro vaše svatební fotografie.

Prostějov je také skvělým místem pro uspořádání svatební hostiny. Můžete si vybrat z mnoha restaurací a hotelů, které nabízejí vynikající jídlo a skvělou obsluhu. Pokud hledáte něco netradičního, můžete si pronajmout některou z historických budov a uspořádat svou hostinu v romantickém a historickém prostředí.

Kromě svých krásných a romantických míst je Prostějov také snadno dostupný pro vaše svatební hosty. Nachází se na křižovatce hlavních dálnic a je snadno dostupný jak z Brna, tak i z Olomouce.

Prostějov je skvělou volbou pro uspořádání svatebního dne a focení svatebních portrétů díky svému nádhernému a romantickému prostředí, množství možností pro uspořádání svatební hostiny a skvělé dostupnosti. Pokud hledáte dokonalé místo pro svou svatbu, určitě byste měli zvážit Prostějov jako svou volbu.

Velmi rádi vám vaše momenty zachytíme na svatební fotografie nebo svatební film.

 

PÁR FOTOGRAFIÍ ZE SVATEB

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Dobrý den Viky a Michale. Ještě jednou vám děkujeme za profesionální přístup k práci a za vaši lidskost. Bez vás by jsme to snad ani nenaplánovali 🙂 Svatební fotky a video jsou úžasné!

Nikol a Jan

Na náš svatební den jsme se dlouho těšili a vše uteklo tak rychle. Díky Michalovi a Viky máme úžasnou vzpomínku a zachycené ty nejkrásnější chvíle. Videa navíc obsahují spoustu momentek, které prostě nemáte šanci ve svatební den vnímat a fotky jsou překrásné. MOC MOC DĚKUJEME za všechno a doporučuji všem pokud by ještě někdo váhal!

Veronika a Jan