Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF PROSTĚJOV

FOTOGRAF NA SVATBU PROSTĚJOV

Prostějov leží na východě České republiky a je součástí Olomouckého kraje. V Prostějově najdeme bohatou historii, krásnou architekturu, bohatý kulturní život a rozvinutou průmyslovou výrobu. Novomanželé, kteří dávají přednost procházkám na čerstvém vzduchu, doporučujeme věnovat pozornost botanické zahradě Petera Albrechta a Kolarzhově zahradě. V parku se nachází krásné sochy a velmi rádi vám vaše momenty zachytíme na svatební fotografie nebo svatební film.

 

PÁR FOTOGRAFIÍ ZE SVATEB

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

Svatební foto video

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Svatební foto video

USB disk + tištěné fotografie

Svatební foto video

Zákazník je u nás na prvním místě

Svatební foto video

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Dobrý den Viky a Michale. Ještě jednou vám děkujeme za profesionální přístup k práci a za vaši lidskost. Bez vás by jsme to snad ani nenaplánovali 🙂 Svatební fotky a video jsou úžasné!

Nikol a Jan

Na náš svatební den jsme se dlouho těšili a vše uteklo tak rychle. Díky Michalovi a Viky máme úžasnou vzpomínku a zachycené ty nejkrásnější chvíle. Videa navíc obsahují spoustu momentek, které prostě nemáte šanci ve svatební den vnímat a fotky jsou překrásné. MOC MOC DĚKUJEME za všechno a doporučuji všem pokud by ještě někdo váhal!

Veronika a Jan