Kameraman na svatbu

FIREMNÍ KAMERAMAN A FOTOGRAF

JSME RODINNÁ FOTO – VIDEO PRODUKCE

 

NAŠI KLIENTI

FIRMA
FIRMA

 

FIREMNÍ VIDEO

Be Excellent 2019

SOC 365

Galerie ART Rubikon

Reality

Vectoring Konference 2022

Nemocnice Boskovice

The Roosters show

6. Odborno - Prezentačný kozmetický kongres

Smart Engineering and Production

Kariera pro život

Univit s.r.o.

Penzion U Rybníčku

5. Odborno - Prezentačný kozmetický kongres

Galerie Rubikon

Editorial Růžový polibek

DOKUMENTY A PŘEDNÁŠKY

Muzikoterapie - Když hudba léčí

60 let Nemocnice Boskovice

Den pro mámu - Dobré místo pro život

Přednáška -Smart Engineering and Production

Přednáška - Tomáš Kisela

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE FIREMNÍ VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet videa pro vaše promo videa či fotografie. Vaše firemní video tak můžeme oživit poutavým záběrem z dronu.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby jsme nebyli jen nějací dodavatelé, ale aby natáčení či focení probíhalo v přátelském duchu a všichni si naši spolupráci užívali.

100% Nasazení

Natočením firemního videa naše práce nekončí, ale teprve začíná. V naší profesionální střižně se následně snažíme vytvořit firemní video, které vám zaručí kvalitní propagaci vaší firmy.

 

FIREMNÍ FOTOGRAFIE

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

 

KONTAKT