Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN

KAMERAMAN NA SVATBU

Drazí snoubenci, Váš den D se blíží a vy chcete, aby vše proběhlo podle vašich představ? Krásný svatební oblouk pod kterým si řeknete své ano, ty nádherné svatební šaty, které jste si již v dětství vysnili, zářivé světélka před vchodem vítají všechny hosty. Každý malý detail, každý váš host, každé sousto jídla či líbezný tón vaší oblíbené písně při prvním svatebním tanci. Na tom všem záleží aby Vaše svatba byla nezapomenutelná.
Dovolte nám prosím, abychom pro Vás všechny tyto momenty svatby zaznamenali na svatební video a připravili tak pro Vás nevšední svatební film, který ukážete i svým dětem a vnoučkům. Svatební kameraman je důležitou součástí Vašeho dne a natočí i ty nejmenší detaily, kterých si během svatebního dne ani nevšimnete. Kameraman na svatbu nechá žít vaše vzpomínky navždy. Pokud Vás naše práce zaujala a chcete se o ní dozvědět více, prohlédněte si náš blog.

Záběry z ptačí perspektivy dodají filmu nový pohled na prostředí, ve kterém se Vaše svatba nachází. Zaznamenáme pro vás i exkluzivní svatební fotografie.

Neváhejte nás kontaktovat.

Michal Priessnitz

Michal Priessnitz

 

SVATEBNÍ VIDEO

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Kamjinam – Brno
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice
Kocanda – Kravsko
Tis u Blatna
Bludoveček u Šumperka
Penzion Pohoda – Nárameč
Bobří Mlýn – Trnávka
Hoffmanův dvůr – Praha
Náš Mlýn – Ochoz
Mlýn Davídkov – Hryzely
Mlýn Davídkov – Hryzely
Hotel Plumlov

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE SVATEBNÍ VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet videa na vaši svatbě. Vaše svatební video tedy vždy osvěžíme „cinematickým“ záběrem z dronu

Plnohodnotný film + klip

Celý záznam ze svatebního dne je zpracovaný jako dokument s hudebním podkresem od ranních příprav, krájení dortu, první tanec, různé tradice až po závěrečnou afterparty. Dále dostanete krátký originální svatební videoklip, který můžete sdílet se svými přáteli a rodinou na internetu.

100% Nasazení

Zaznamenáním svatebního videa naše práce nekončí, ale teprve začíná. V naší profesionální střižně se následně snažíme vytvořit umělecké dílo, ke kterému se celý život budete s radostí vracet.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby jsme nebyli jen nějací svatební dodavatelé, ale aby natáčení a focení probíhalo v přátelském duchu a všichni si naši spolupráci užívali.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS