Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN

KAMERAMAN NA SVATBU

Drazí snoubenci, Váš den D se blíží a vy chcete, aby vše proběhlo podle vašich představ? Krásný svatební oblouk pod kterým si řeknete své ano, ty nádherné svatební šaty, které jste si již v dětství vysnili, zářivé světélka před vchodem vítají všechny hosty. Každý malý detail, každý váš host, každé sousto jídla či líbezný tón vaší oblíbené písně při prvním svatebním tanci. Na tom všem záleží aby Vaše svatba byla nezapomenutelná.
Dovolte nám prosím, abychom pro Vás všechny tyto momenty svatby zaznamenali na svatební video a připravili tak pro Vás nevšední svatební film, který ukážete i svým dětem a vnoučkům. Svatební kameraman je důležitou součástí Vašeho dne a natočí i ty nejmenší detaily, kterých si během svatebního dne ani nevšimnete. Kameraman na svatbu nechá žít vaše vzpomínky navždy. Pokud Vás naše práce zaujala a chcete se o ní dozvědět více, prohlédněte si náš blog.

Záběry z ptačí perspektivy dodají filmu nový pohled na prostředí, ve kterém se Vaše svatba nachází. Zaznamenáme pro vás i exkluzivní svatební fotografie.

Neváhejte nás kontaktovat.

Michal Priessnitz

Michal Priessnitz

 

SVATEBNÍ VIDEO

Mlýn na Dobré vodě – Praha

★★★★★

Svatebního kameramana a fotografa z Priessnitz Studio Victorii a Michala z celého srdce doporučujeme.  Jejich práce mluví za vše a jsou to opravdoví profesionálové. Jsou velmi ochotní, na všem se s nimi dá domluvit a rádi s čímkoli pomohou a poradí.

Zamek Lešany

★★★★★

Po důkladném průzkumu, jsme si s manželem vybrali Priessnitz Studio na zdokumentování naší červnové svatby – bylo to bez pochyb to nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat! Michal a Victorie jsou neuvěřitelní sympaťáci a hlavně profíci ve svém oboru. Děkujeme!

Tis u Blatna

★★★★★

Moc nás těší že jsme si vybrali právě vás! Děkujeme za trpělivost při focení a musím říct že výsledek je opravdu překrásný! Ještě jednou moc děkujeme že jste byli s námi na naší svatbě.

Mlýn Davídkov – Hryzely

★★★★★

Natáčení na svatbě jsme si velmi užili, vše bylo nenucené a příjemné. Z výsledku jsme nadšení a těšíme se že se potkáme třeba na jiné svatbě našich kamarádů 🙂 Ještě jednou vám opravdu z celého srdce děkujeme.

Kamjinam – Brno
Kocanda – Kravsko
Hotel Plumlov
Bludoveček u Šumperka

★★★★★

Práci Victorie a Michala sleduji již delší dobu. Jejich svatební videa a fotografie jsou krásné a originální a bylo mi hned jasné, že je chci na své svatbě. Je na nich opravdu vidět, že je práce baví a jsou opravdoví profesionálové. Děkujeme!

Panorama resort – Kácov

★★★★★

Rádi bychom také napsali pár slov. Spolupráce byla úžasná a přitom na svatbě jsme si fotografky a kameramana ani nevšímali. Naše svatební video a fotografie jsou moc krásné. Děkujeme.

Stodola Suška – Kravsko

★★★★★

Chtěli bychom vám oběma poděkovat za přátelský přístup a krásné video a fotky z naší svatby. Na svatbě jsme vás nakonec vůbec nevnímali a nevěděli jsme že tam jste, přitom jste zachytili každý malý detail. Moc děkujeme.

Mlýn Davídkov – Hryzely
Hoffmanův dvůr – Praha
Hotel Cvilín – Krnov
Náš Mlýn – Ochoz

★★★★★

Drahá Viky a Míšo, se svatebním videem a fotografiemi jsme neskutečně spokojeni. Jsme opravdu nadšení, nemáme slov, jak úžasnou vzpomínku jste nám vyzvořili. Ať se vám v životě daří a máte všem budoucním párům jednoznačně Priessnitz studio doporučujeme.

Penzion Pohoda – Nárameč

★★★★★

Jsme šťastní že jsme při hledání svatebních dodavatelů narazili na Viky a Michala. Jsou to profesionálové na svém místě, nic není problém a jsou vždy usměvavý. S videem a fotografiemi jsme moc spokojení. Díky!

Buchs – Švýcarsko

★★★★★

Naprosto profesionální práce milého páru Michala a Viki, díky kterým budeme na náš svatební den vždy s láskou vzpomínat. Do žádných póz nás nenutili a ještě k tomu sršeli humorem, že i naše babička šla do kolen.

Bobří Mlýn – Trnávka
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice
Spolkový dům – Ratíškovice

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE SVATEBNÍ VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet videa na vaši svatbě. Vaše svatební video tedy vždy osvěžíme „cinematickým“ záběrem z dronu

Plnohodnotný film + klip

Celý záznam ze svatebního dne je zpracovaný jako dokument s hudebním podkresem od ranních příprav, krájení dortu, první tanec, různé tradice až po závěrečnou afterparty. Dále dostanete krátký originální svatební videoklip, který můžete sdílet se svými přáteli a rodinou na internetu.

100% Nasazení

Zaznamenáním svatebního videa naše práce nekončí, ale teprve začíná. V naší profesionální střižně se následně snažíme vytvořit umělecké dílo, ke kterému se celý život budete s radostí vracet.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby jsme nebyli jen nějací svatební dodavatelé, ale aby natáčení a focení probíhalo v přátelském duchu a všichni si naši spolupráci užívali.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS