Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN

KAMERAMAN NA SVATBU

Drazí snoubenci, Váš den D se blíží a vy chcete, aby vše proběhlo podle vašich představ? Krásný svatební oblouk pod kterým si řeknete své ano, ty nádherné svatební šaty, které jste si již v dětství vysnili, zářivé světélka před vchodem vítají všechny hosty. Každý malý detail, každý váš host, každé sousto jídla či líbezný tón vaší oblíbené písně při prvním svatebním tanci. Na tom všem záleží aby Vaše svatba byla nezapomenutelná.
Dovolte nám prosím, abychom pro Vás všechny tyto momenty svatby zaznamenali na svatební video a připravili tak pro Vás nevšední svatební film, který ukážete i svým dětem a vnoučkům. Svatební kameraman je důležitou součástí Vašeho dne a natočí i ty nejmenší detaily, kterých si během svatebního dne ani nevšimnete. Kameraman na svatbu nechá žít vaše vzpomínky navždy.

Záběry z ptačí perspektivy dodají filmu nový pohled na prostředí, ve kterém se Vaše svatba nachází. Zaznamenáme pro vás i exkluzivní svatební fotografie.

Michal Priessnitz

Michal Priessnitz

 

SVATEBNÍ VIDEO

Hoffmanův dvůr – Praha

★★★★★

Svatebního kameramana a svatebního fotografa z Priessnitz Studio Victorii a Michala z celého srdce doporučujeme.  Jejich práce mluví za vše a jsou to opravdoví profesionálové. Jsou velmi ochotní, na všem se s nimi dá domluvit a rádi s čímkoli pomohou a poradí.

Bára a Honza

Náš Mlýn – Ochoz

★★★★★

Moc nás těší že jsme si vybrali právě vás! Děkujeme za trpělivost při focení a musím říct že výsledek je opravdu překrásný! Ještě jednou moc děkujeme že jste byli s námi na naší svatbě.

Barča a Marek

Stodola Suška – Kravsko

★★★★★

Natáčení na svatbě jsme si velmi užili, vše bylo nenucené a příjemné. Z výsledku jsme nadšení a těšíme se že se potkáme třeba na jiné svatbě našich kamarádů 🙂 Ještě jednou vám opravdu z celého srdce děkujeme.

Nikola a Michael

Kamjinam – Brno

★★★★★

Práci Victorie a Michala sleduji již delší dobu. Jejich svatební videa a fotografie jsou krásné a originální a bylo mi hned jasné, že je chci na své svatbě. Je na nich opravdu vidět, že je práce baví a jsou opravdoví profesionálové. Děkujeme!

Katka a Michal

Tis u Blatna

★★★★★

Rádi bychom také napsali pár slov. Spolupráce byla úžasná a přitom na svatbě jsme si fotografky a kameramana ani nevšímali. Naše svatební video a fotografie jsou moc krásné. Děkujeme.

Míša a Honza

Zámek Dobřenice

★★★★★

Chtěli bychom vám oběma poděkovat za přátelský přístup a krásné video a fotky z naší svatby. Na svatbě jsme vás nakonec vůbec nevnímali a nevěděli jsme že tam jste, přitom jste zachytili každý malý detail. Moc děkujeme.

Radka a Adam

Mlýn Davídkov – Hryzely

★★★★★

Drahá Viky a Míšo, se svatebním videem a fotografiemi jsme neskutečně spokojeni. Jsme opravdu nadšení, nemáme slov, jak úžasnou vzpomínku jste nám vyzvořili. Ať se vám v životě daří a máte všem budoucním párům jednoznačně Priessnitz studio doporučujeme.

Zuzka a Martin

Hotel Plumlov

★★★★★

Jsme šťastní že jsme při hledání svatebních dodavatelů narazili na Viky a Michala. Jsou to profesionálové na svém místě, nic není problém a jsou vždy usměvavý. Se svatebním videem a fotografiemi jsme moc spokojení. Díky!

Lenka a Tomáš

Buchs – Švýcarsko

★★★★★

Naprosto profesionální práce úžasného milého páru Michala a Viki, díky kterým budeme na náš svatební den vždy s láskou vzpomínat. Nejen, že výsledek v podobě videa i fotek je skvělý, ale ještě k tomu musíme přičíst, že během svatebního dne byli tak “neviditelní”, že jsme o nich skoro nevěděli, do žádných póz nás nenutili a ještě k tomu sršeli humorem, že i naše babička šla do kolen.  Za nás vřele všem párům doporučujeme.

Jana  a Marco

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE SVATEBNÍ VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet videa na vaši svatbě. Vaše svatební video tedy vždy osvěžíme “cinematickým” záběrem z dronu

Plnohodnotný film + klip

Celý záznam ze svatebního dne je zpracovaný jako dokument s hudebním podkresem od ranních příprav, krájení dortu, první tanec, různé tradice až po závěrečnou afterparty. Dále dostanete krátký originální svatební videoklip, který můžete sdílet se svými přáteli a rodinou na internetu.

100% Nasazení

Zaznamenáním svatebního videa naše práce nekončí, ale teprve začíná. V naší profesionální střižně se následně snažíme vytvořit umělecké dílo, ke kterému se celý život budete s radostí vracet.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby jsme nebyli jen nějací svatební dodavatelé, ale aby natáčení a focení probíhalo v přátelském duchu a všichni si naši spolupráci užívali.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!