Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ VIDEO

SVATEBNÍ KAMERAMAN

Svatebnímu videu se věnujeme již řadu let a máme za sebou více než 200 svateb. Nechte nás vyprávět váš příběh formou svatebního filmu. Je to jeden z vašich nejdůležitějších dnů v životě a moc rádi budeme u toho! Rádi vám uděláme nejen svatební video, ale společně s mojí ženou i svatební fotografie.

Jsme manželé, nejradši pracujeme spolu a na place přesně známe každý krok toho druhého. Jsme sehraná dvojka, focení a natáčení svateb milujeme a tuto práci děláme na 100 %
Oba jsme bývalí profesionální tanečníci baletu, vyrostli jsme v divadelním prostředí a k umění, což je nepochybně i fotografování a video, máme tedy velice blízko.

Fotografování a natáčení videí nás ale bavilo od útlého věku, proto po ukončení kariéry v divadlech byla další životní cesta jasná. Chcete se o svatbách a naší práci dozvědět více? Podívejte se na náš blog.

Na svatbě jsme vždy pozitivně naladěni a snažíme se vždy navodit příjemnou atmosféru jak při focení portrétu, tak po celý den. Při focení neděláme strojené pózy, nasměrujeme vás tak, aby jste byli přirození.

Pravidelně investujeme do techniky, čímž se stále snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb.

S námi si kupujete především spolehlivost a jistotu, že vaše fotografie a videa budou vypadat moderně a svěže za všech okolností. Prohlédněte si naše svatební video nebo si přečtěte recenze od našich spokojených zákazníků a neváhejte nás kontaktovat.

 

SVATEBNÍ VIDEO UKÁZKY

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Nejmodernější technika

Snímek obrazovky 2021-07-11 v 11.48.58

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.12.08

Záběry z ptačí perspektivy

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.04.29

Plnohodnotný film + klip

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.05.01

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!