Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ VIDEO

SVATEBNÍ KAMERAMAN

Svatebnímu videu se věnujeme již řadu let a máme za sebou více než 200 svateb. Nechte nás vyprávět váš příběh formou svatebního filmu. Je to jeden z vašich nejdůležitějších dnů v životě a moc rádi budeme u toho! Rádi vám uděláme nejen svatební video, ale společně s mojí ženou i svatební fotografie.

Jsme manželé, nejradši pracujeme spolu a na place přesně známe každý krok toho druhého. Jsme sehraná dvojka, focení a natáčení svateb milujeme a tuto práci děláme na 100 %
Oba jsme bývalí profesionální tanečníci baletu, vyrostli jsme v divadelním prostředí a k umění, což je nepochybně i fotografování a video, máme tedy velice blízko.

Fotografování a natáčení videí nás ale bavilo od útlého věku, proto po ukončení kariéry v divadlech byla další životní cesta jasná. Chcete se o svatbách a naší práci dozvědět více? Podívejte se na náš blog.

Na svatbě jsme vždy pozitivně naladěni a snažíme se vždy navodit příjemnou atmosféru jak při focení portrétu, tak po celý den. Při focení neděláme strojené pózy, nasměrujeme vás tak, aby jste byli přirození.

Pravidelně investujeme do techniky, čímž se stále snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb.

S námi si kupujete především spolehlivost a jistotu, že vaše fotografie a videa budou vypadat moderně a svěže za všech okolností. Prohlédněte si naše svatební video nebo si přečtěte recenze od našich spokojených zákazníků a neváhejte nás kontaktovat.

 

SVATEBNÍ VIDEO UKÁZKY

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Nejmodernější technika

Snímek obrazovky 2021-07-11 v 11.48.58

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.12.08

Záběry z ptačí perspektivy

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.04.29

Plnohodnotný film + klip

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.05.01

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS