Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF

FOTOGRAF NA SVATBU

Ve svatebních fotografiích se snažím používat kombinaci fotožurnalismu, uměleckých portrétů a krajinných technik. Snažím se tak vyprávět příběhy plné atmosféry a emocí. Mým cílem je vytvořit živou emotivní vzpomínku, abyste se mohli znovu a znovu vracet k nejvýznamnějším dnům vašeho života.

Ráda vám nafotím nejen svatební fotografie, ale i školní ples či tablo, firemní večírek nebo rodinné a těhotenské fotografie.

Náš svatební kameraman vám také rád zaznamená váš den na video.

4
Victoria Priessnitz

 

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

 

LUXUSNÍ FOTOKNIHA KE KAŽDÉMU SVATEBNÍMU BALÍČKU

Ke všem balíčkům dáváme místo klasických tištěných fotografií luxusní ručně vyráběnou fotoknihu na vysoce kvalitním matném papíru Fujifilm v perleťovém plátnu s ražbou s vašimi jmény.

 

PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR A EXTRA SILNÉ LISTY

Jednotlivé stránky fotoknihy jsou prokládané nosným papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2. Pro představu kancelářský papír má cca 80 g/m2 a fotopapír cca 200 g/m2.

 

LÍBÍ SE VÁM NAŠE SVATEBNÍ FOTOGRAFIE?

Nebo chcete kromě fotografií i svatební video? V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Ráda by jsem vyjádřila svoje dojmy ohledně naší spolupráce s Michalem a Victorií Priessnitz. Spolu s manželem jsme si od nich objednali svatební videoklip a fotografie a musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme si vybrali právě je. Jejich přístup byl velmi profesionální, nenucený, komunikace v pohodě. A výsledek úžasný! Když jsme videa a fotky dostali, tak jsme si je koukali už snad 15 krát a pořád nejsme na konci. Videa jsou zpracované opravdu krásně, s citem, nádhernými efekty (ať už co se mluveného slova týče nebo způsobem jakým manévrovali s kamerami), a vyřazuje z nich obrovská energie a dynamičnost a zároveň jemnost a elegance. Hudbu nam vybrali přesně takovou, která se k nám hodila. Musím také vyzdvihnout jejich ochotu a při zpracování, když jsme chtěli jednu maličkost změnit, respektive vyměnit za jiný záběr, tak to okamžitě udělali a výsledek přesně takový, jaký jsme chtěli. V neposlední řadě balíček který posílají poštou je také velmi krásný, dokonce i s dárečkem, no paráda. Máme opravdu nádhernou památku, kterou nám mohou jiní závidět. Velká spokojenost a určitě doporučujeme všem.

Dana a Radek

★★★★★

Michal a Victoria Priessnitz nám udělali nádherné svatební video a svatební fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na Michala a Viky a vše s nimi probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i foto je krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia! Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

Iva a Marek

PROČ PRÁVĚ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE OD NÁS?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

    Budete mít svatbu v Česku či na Slovensku a hledáte toho pravého fotografa na svatbu? Tyto momenty vám rádi zachytíme, ať už svatbu plánujete kdekoliv: PrahaBrnoBratislavaOstravaOlomoucProstějovVyškovKroměřížHodonínBlanskoŠumperkZlínHradec KrálovéPardubiceOpavaHavířovJihlavaPřerov, Frýdek-MístekŠternberk, Čeladná, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Vysočina