Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF

FOTOGRAF NA SVATBU

Ve svatebních fotografiích se snažím používat kombinaci fotožurnalismu, uměleckých portrétů a krajinných technik. Snažím se tak vyprávět příběhy plné atmosféry a emocí. Mým cílem je vytvořit živou emotivní vzpomínku, abyste se mohli znovu a znovu vracet k nejvýznamnějším dnům vašeho života.

Ráda vám nafotím nejen svatební fotografie, ale i školní ples či tablo, firemní večírek nebo rodinné a těhotenské fotografie.

Náš svatební kameraman vám také rád zaznamená váš den na video.

Victoria Priessnitz
Victoria Priessnitz

 

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

 

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

 

LUXUSNÍ FOTOKNIHA KE KAŽDÉMU SVATEBNÍMU BALÍČKU

Ke všem balíčkům dáváme místo klasických tištěných fotografií luxusní ručně vyráběnou fotoknihu na vysoce kvalitním matném papíru Fujifilm v perleťovém plátnu s ražbou s vašimi jmény.

 

 

 

PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR A EXTRA SILNÉ LISTY

Jednotlivé stránky fotoknihy jsou prokládané nosným papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2. Pro představu kancelářský papír má cca 80 g/m2 a fotopapír cca 200 g/m2.

 

Líbí se vám naše svatební fotografie? Nebo chcete kromě fotografií i svatební video? V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

★★★★★

Ráda by jsem vyjádřila svoje dojmy ohledně naší spolupráce s Michalem a Victorií Priessnitz. Spolu s manželem jsme si od nich objednali svatební videoklip a fotografie a musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme si vybrali právě je. Jejich přístup byl velmi profesionální, nenucený, komunikace v pohodě. A výsledek úžasný! Když jsme videa a fotky dostali, tak jsme si je koukali už snad 15 krát a pořád nejsme na konci. Videa jsou zpracované opravdu krásně, s citem, nádhernými efekty (ať už co se mluveného slova týče nebo způsobem jakým manévrovali s kamerami), a vyřazuje z nich obrovská energie a dynamičnost a zároveň jemnost a elegance. Hudbu nam vybrali přesně takovou, která se k nám hodila. Musím také vyzdvihnout jejich ochotu a při zpracování, když jsme chtěli jednu maličkost změnit, respektive vyměnit za jiný záběr, tak to okamžitě udělali a výsledek přesně takový, jaký jsme chtěli. V neposlední řadě balíček který posílají poštou je také velmi krásný, dokonce i s dárečkem, no paráda. Máme opravdu nádhernou památku, kterou nám mohou jiní závidět. Velká spokojenost a určitě doporučujeme všem.

Dana a Radek

★★★★★

Michal a Victoria Priessnitz nám udělali nádherné svatební video a svatební fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na Michala a Viky a vše s nimi probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i foto je krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia! Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

Iva a Marek

PROČ PRÁVĚ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE OD NÁS?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

  Budete mít svatbu v Česku či na Slovensku a hledáte toho pravého fotografa na svatbu? Tyto momenty vám rádi zachytíme, ať už svatbu plánujete kdekoliv: PrahaBrnoBratislavaOstravaOlomoucProstějovVyškovKroměřížHodonínBlanskoŠumperkZlínHradec KrálovéPardubiceOpavaHavířovJihlavaPřerov, Frýdek-MístekŠternberk, Čeladná, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Vysočina