Kameraman na svatbu

 

RODINNÉ FOCENÍ

LUXUSNÍ RODINNÉ FOCENÍ

Ahoj. Můžete očekávat profesionální přístup a vysokou úroveň kvality fotografií. Při focení se snažím nejen zachytit krásné momenty Vaší rodiny, ale také vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a uvolněně.

Snažím se navázat osobní vztah s každou rodinou, kterou fotím, a porozumět Vašim potřebám a přáním. Zároveň se snažím být co nejflexibilnější, abych mohla splnit Vaše individuální požadavky a přání.

Svou práci fotografa vykonávám s velkou vášní a zaujetím. Snažím se vytvořit krásné a originální snímky, které budou připomínat Vaši rodinu v přirozených pózách. Kladu důraz na detail snažím se vytvořit snímky, ke kterým se budete rádi vracet po celý život. Podívejte se na naše portfolio a neváhejte nás kontaktovat.

 

CENÍK RODINNÉHO FOCENÍ

3 500 Kč

fotografování 1-2 hodiny
30 upravených fotografií v tiskové kvalitě zaslané elektronicky

úprava, kolorování a retuš

každá další fotografie 200 kč

 

UKÁZKY RODINNÝCH FOTOGRAFIÍ

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE RODINNÉ FOCENÍ?

Flexibilita

Focením portrétů, svateb a eventů se živíme a jsme díky tomu časově flexibilní.

Přátelský přístup

Je pro nás velmi důležité, aby naše spolupráce probíhala v přátelském duchu. Jen tak spolu můžeme dosáhnout maximálního výsledku.

100% Nasazení

Do focení a natáčení dáváme všechno úsilí a snažíme se vždy dosáhnout co nejlepšího výsledku.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!