Kameraman na svatbu

FIREMNÍ FOCENÍ

FOCENÍ FIREMNÍCH EVENTŮ A PORTRÉTŮ

Jako firemní fotograf se specializuji na zachycení portrétů a událostí. Snažím se vytvořit nejen kvalitní a profesionální fotografie, ale také navázat dobrý vztah s klienty a porozumět jejich potřebám. To mi umožňuje lépe pochopit, co si klienti přejí a jakým způsobem chtějí své podnikání prezentovat.

Během fotografování se snažím zachytit Vaši jedinečnost s důrazem na detail. Věřím, že dobrá fotografie by měla být více než jen „obyčejný“ snímek. Proto se snažím zachytit nejen vzhled, ale také náladu, atmosféru a celkovou esenci.

Během fotografování eventů se snažím být diskrétní a přitom zachytit nejlepší okamžiky, které dokáží přinést úsměv na tváři Vašich zaměstnanců nebo hostů. Snažím se vytvořit fotografie, které jsou jak esteticky působivé, tak také vypovídají o atmosféře akce.

Díky mému profesionálnímu přístupu, zkušenostem a vášni pro fotografii jsem si získal spokojenost mnoha firemních klientů. Pokud hledáte fotografa, který dokáže zachytit portréty a eventy s precizností a profesionalitou, jsem tu pro Vás. Neváhejte mě kontaktovat.

 

UKÁZKY FIREMNÍCH FOTOGRAFIÍ

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE FIREMNÍ FOCENÍ?

Flexibilita

Focením svateb, rodin, či dětí se živím a jsem díky tomu časově flexibilní.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby spolupráce probíhala v přátelském duchu. Jen tak spolu můžeme dosáhnout 100% výsledku.

100% Nasazení

Do focení a natáčení dáváme všechno úsilí a snažíme se vždy dosáhnout co nejlepšího výsledku.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!