Skip to content
Kameraman na svatbu

 

FOCENÍ A NATÁČENÍ NEMOVITOSTÍ

REALITNÍ FOTO – VIDEO

Jako kameraman a fotograf realit se zaměřuji na vytváření profesionálních a poutavých videí i fotografií, které dokáží přilákat pozornost potenciálních zákazníků a pomoci Vám prodat nemovitost rychleji a efektivněji.

Snažím se zachytit každý detail nemovitosti, abychom mohli potencionálním kupujícím přenést atmosféru a výhody, které nemovitost nabízí. Pracuji s nejmodernější technologiemi a vybavením, aby videa a fotky byla kvalitní, s vysokým rozlišením a s výborným zvukem.

Snažím se porozumět potřebám klientů a vytvořit video a fotografie, které jim bude vyhovovat. Díky mé zkušenosti a vášni pro tvorbu videí, jsem si získal důvěru a spokojenost mnoha klientů. Rád bych se s Vámi spojil a pomohl Vám při vytvoření úchvatných realitních videí i fotografií.

Věřím, že moje práce Vám pomůže přilákat více zákazníků a prodat nemovitost rychleji a efektivněji. Pokud hledáte zkušeného kameramana a fotografa pro realitní videa, jsem tu pro Vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Michal Priessnitz

Michal Priessnitz

 

REALITNÍ VIDEO

 

FOTOGRAFIE NEMOVITOSTÍ

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE REALITNÍ FOTKY A VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet vaše realitní videa. Pokud to lokalita dovolí, vždy realitní video osvěžíme záběrem z dronu a grafikou.

Flexibilita

Focením a natáčením se živíme a jsme díky tomu časově flexibilní.

100% Nasazení

Do focení a natáčení dáváme všechno úsilí a snažíme se vždy dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby spolupráce probíhala v přátelském duchu. Jen tak spolu můžeme dosáhnout 100% výsledku.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS