Kameraman na svatbu

 

PÁROVÉ FOCENÍ

LUXUSNÍ PÁROVÉ FOCENÍ

Hledáte fotografa pro zachycení těch nejdůležitějších momentů v životě – ty romantické chvíle, plné lásky a vášně? Jste tu správně. Právě tyto okamžiky se snažím zachytit co nejkrásněji a nejpřesněji, abyste měli na fotografiích zaznamenáno vše, co pro Vás tyto okamžiky znamenají.

Snažím se navázat osobní vztah s každým párem a porozumět Vašim představám a přáním. Ráda se také zapojím do plánování fotografování a pomohu s výběrem místa, stylu a dalších detailů.

Mým cílem je vytvořit pro Vás krásné a autentické snímky, které budou zrcadlit Vaši osobnost a vztah. Snažím se zachytit ty správné okamžiky a emoce, abychom společně vytvořili fotografie, na které budete rádi vzpomínat celý život

Díky mému profesionálnímu přístupu, kreativitě a zkušenostem s fotografováním párů jsem si získala velkou základnu spokojených zákazníků. Pokud hledáte párového fotografa, který Vám dokáže vytvořit nezapomenutelné snímky plné lásky a romantiky, jsem tu pro Vás.

Neváhejte mě kontaktovat.

CENÍK PÁROVÉHO FOCENÍ

3 500 Kč

fotografování 1-2 hodiny
30 upravených fotografií v tiskové kvalitě zaslané elektronicky

úprava, kolorování a retuš

každá další fotografie 200 kč

 

UKÁZKY PÁROVÝCH FOTOGRAFIÍ

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE PÁROVÉ FOCENÍ?

Flexibilita

Focením a natáčením se živíme a jsme díky tomu časově flexibilní.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby spolupráce probíhala v přátelském duchu. Jen tak spolu můžeme dosáhnout 100% výsledku.

100% Nasazení

Do focení a natáčení dáváme všechno úsilí a snažíme se vždy dosáhnout co nejlepšího výsledku.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!