Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN PROSTĚJOV

KAMERAMAN NA SVATBU PROSTĚJOV

V Prostějově leží krásná Nová radnice, která byla založena v roce 1911.

Stejně jako všechna česká města má i Prostějov co ukázat světu.

Pro prožití pohodového svatebního dne je velmi důležité vybrat si správné partnery, kteří Vám pomohou zorganizovat Váš svatební den, a zachytit jej na svatební fotografie a svatební video.

PROČ SVATEBNÍ VIDEO OD NÁS?

4K video

Svatební foto video

Vícekamerové záběry

Svatební foto video

Záběry z ptačí perspektivy

Svatební foto video

Plnohodnotný film + klip

Svatební foto video

 

PÁR VIDEÍ ZE SVATEB

Svatební kameraman
Janka a Marco
Marie a Vlastimil
Deni a Tom
Svatební kameraman
Lenka a Marek
Dominika a Tomáš
Viktoria a Bogdan

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Poradí s možným i nemožným, jsou to opravdoví profesionálové na svém místě. S ničím nebyl problém a všechno proběhlo rychle. Děkujeme

Klaudie a Jirka

Neradi se fotíme, ale na focení byla velmi příjemná atmosféra a nakonec jsme si to velmi užívali. Victoria i Michal byli velmi ochotní a se vším pomohli. Svatební fotografie i video je nádherné. Děkujeme!

Iveta a Honza