Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF OLOMOUC

FOTOGRAF NA SVATBU OLOMOUC

Olomouc je druhým nejvíce historickým městem České republiky hned po Praze a pátým největším městem v zemi. Nazývá se také hlavním městem severní Moravy.

Svatební fotografie a svatební video může být zhotoveno na nádherném centrálním Horním či Dolním náměstí v Olomouci. Z velkolepé radnice je nádherný pohled na celou Olomouc, romantické parky se starými stromy a hradbami a přenádherná katedrála sv. Václava.

S potěšením vám vytvoříme svatební fotografie i svatební film.

 

UKÁZKY FOTOGRAFIÍ ZE SVATEB

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Péťa & Michael

Stodola Suška – Kravsko

Bára & Honza

Hoffmanův dvůr – Praha

Zuzka & Martin

Mlýn Davídkov – Hryzely

Veronika & Martin

Lovecká chata – Horka nad Moravou

 

PORTRÉTY

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Přátelská a pohodová spolupráce. Dokonale zpracované svatební video a fotografie. Tímto ještě jednou moc děkujeme že jste byli s námi.

Jana a Honza

Jsme maximálně spokojeni že jsme si vybrali Priessnitz Studio a všem dalším lidem určitě doporučujeme. Byli jsme z výsledku nadšeni, svatební fotky a video jsou úžasné.

Tereza a Tomáš