Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN OLOMOUC

KAMERAMAN NA SVATBU OLOMOUC

Olomouc, jak určitě víte, je hlavním městem Olomouckého kraje. Někdy se také nazývá „malá Praha“ – pro svou nádhernou barokní architekturu a popularitu mezi turisty. Všichni novomanželé jsou nadšeni svatebními fotografiemi a svatebním videem z tohoto nádherného města.


Architektonickou dominantou Horního náměstí v Olomouci je nepochybně jeho slavná radnice. Styl jeho stavby je goticko-renesanční, ale jsou zde také prvky baroka. V současné době se na náměstí nachází obřadní síň, zasedací sál městské rady, restaurace a výstavní galerie. Město má spoustu zajímavých památek z různých období: barokní fontány, gotické kostely, novogotické stavby i pravoslavný kostel. Všechnu tuto krásu můžeme zachytit na vaše svatební fotografie a svatební video.

Pokud vás naše práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat, budeme se vám snažit odpovědět na všechny Vaše dotazy.

 

UKÁZKY VIDEÍ ZE SVATEB

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

PROČ NAŠE SVATEBNÍ VIDEO?

Nejmodernější technika

Snímek obrazovky 2021-07-11 v 11.48.58

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.12.08

Záběry z ptačí perspektivy

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.04.29

Plnohodnotný film + klip

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.05.01

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Po nekonečném hledání jsme konečně našli svatebního kameramana a fotografa, kteří byli přesně podle našich představ. Michal i Viky jsou velmi příjemní lidé a doufáme, že jsme se neviděli naposledy. Děkujeme!!

Klára a Marek

Mnohokrát děkujeme za krásné svatební fotografie a video. Jsme rádi že jste byli s námi v náš nejdůležitější den a velmi rádi vás budeme doporučovat dále.

Katka a Rudolf