Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF BRNO

FOTOGRAF NA SVATBU BRNO

Brno je báječné v každém ročním období, ale na jaře má zvláštní kouzlo – krásné zelené zahrady, hrady nebo nenápadný kouř z malých pivovarů. Brno má mírné klima s mírnými zimami a teplými léty, takže můžete pořizovat svatební fotografie či svatební video kdykoliv během roku.

Morava je plná legend a tajemství. Hlavním městem tohoto města je město Brno. Najdeme zde jedinečnou gotickou katedrálu přezdívanou Petrov, jejíž zvony nebijí v poledne, ale v jedenáct. V tomto městě si můžete prohlédnout krásnou barokní kašnu. Není to obyčejná kašna, najdete zde všechny emoce světa v jednom kamenném bloku. Svatební fotografie či svatební video může zachytit všechny historické scény tohoto města.

 

SVATEBNÍ UKÁZKY

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Péťa & Michael

Stodola Suška – Kravsko

Bára & Honza

Hoffmanův dvůr – Praha

Zuzka & Martin

Mlýn Davídkov – Hryzely

Veronika & Martin

Lovecká chata – Horka nad Moravou

 

PORTRÉTY

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

★★★★★

Ještě jednou vám chceme poděkovat za váš čas a že jste zachytili ty nejkrásnější svatební fotografie momenty a svatební video z našeho dne D.

Petra a Miloš

★★★★★

Svatební video a fotky jsou nádherné! Chtěli jsme jen svatební fotografie ale po zhlédnutí videí z dílny Priessnitz Studia jsme se rozhodli i pro video a rozhodně jsme nelitovali.

Kateřina a Kuba