Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN BRNO

KAMERAMAN NA SVATBU BRNO

Brno je druhé největší město v České republice. Město se zajímavé svojí historií, vlastními tradicemi, krásnými památkami. Brno je město pro svatby jako dělané.

Město vytváří velmi příjemný, klidný a útulný dojem. Nedaleko centra se nachází park s fontánami kde můžete posedět a vychutnat si město. Na náměstí můžete najít kontrovrzní orloj a zároveň krásnou historickou architekturu. Každoročně se v Brně vezme nespočet svatebních párů.

Moc rádi vám uděláme svatebí fotogtrafie i svatební video

 

SVATEBNÍ UKÁZKY

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

PROČ PRÁVĚ NAŠE VIDEO?

Nejmodernější technika

Snímek obrazovky 2021-07-11 v 11.48.58

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.12.08

Záběry z ptačí perspektivy

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.04.29

Plnohodnotný film + klip

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.05.01

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Michal a Victoria nám fotili a natáčeli svatbu a můžeme říct, že jsme si nemohli vybrat lépe. Jsou to velice příjemní lidé a opravdoví profesionálové. Video i fotografie jsou krásné a se vším jsme byli maximálně spokojení, od první komunikace až po výsledek. Ještě jednou moc děkujeme.

Míša a František

Když jsme dostali svatební fotografie a video, nestačili nám kapesníčky. Mohli jsme se na vše dívat celé dny pořád a pořád dokola, všechno je dokonalé! Ještě jednou děkujeme a jsme rádi že jsme si vybrali právě vás.

Lucka a Leoš