Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF ZLÍN

 

FOTOGRAF NA SVATBU ZLÍN

Zlín je město s dlouhou historií, které nabízí dokonalé prostředí pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů.

Jedním z největších lákadel Zlína je jeho architektura, která byla navržena slavným podnikatelem Tomášem Baťou. Jeho modernistické stavby, jako například Baťův mrakodrap, nabízí dokonalé pozadí pro svatební fotografie a zaručeně vás nadchnou svou jedinečností.

Zlín také nabízí mnoho krásných míst pro svatební obřad. Například kostel svatého Filipa a Jakuba, který je největším kostelem v Zlíně a nabízí dokonalé prostředí pro tradiční svatební obřad. Nebo se můžete rozhodnout pro nevšední obřad v ZOO Lešná, která nabízí krásné prostředí a exotické zvířata jako pozadí pro vaše svatební fotografie.

Navíc je Zlín obklopen krásnou přírodou a nabízí mnoho aktivit, které mohou být součástí vašeho svatebního dne. Můžete si například pronajmout historický automobil a projet se po okolních kopcích, nebo se vydat na romantickou procházku v nádherném parku v Bataově městě.

Pro hostinu můžete vybírat z mnoha restaurací a kaváren, které nabízejí skvělé jídlo a pití. A pokud hledáte ubytování pro sebe a své hosty, Zlín nabízí mnoho možností od luxusních hotelů až po útulné penziony.

 

VÝBĚR SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Svatební den patří k těm nejkrásnějším dnům našeho života a jsme moc rádi, že Michal a Viky (Priessnitz Studio) byli v tento den s námi. Nejen, že jsou to úžasní lidé, díky kterým byl tento den plný klidu a pohody, ale jejich práce a výsledky jsou jedna obrovská radost! Od počáteční komunikace až po samotný konec, kdy naše video a fotky vystihují, do posledního detailu, náš pohádkový den, jsme byli nadmíru spokojeni. Mockrát za všechno děkujeme, za ochotu, spolupráci, lidskost a především památku, kterou díky vám budeme navždy mít! Jste nejlepší!

Jitka a Tomáš

Zaslouží si veliký obdiv, skvělá spolupráce. Svatební video i fotky rychle dodané a výsledný produkt k nezaplacení. Doporučujeme

Terka a Ondra