Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF VYŠKOV

FOTOGRAF NA SVATBU VYŠKOV

Starobylé město Vyškov je součástí Jihomoravském kraje a leží asi 30 km severovýchodně od Brna. Tato malá, ale krásná osada s bohatou historií po staletí patřila k nejvýznamnějším moravským městům.

Hlavní atrakcí centrálního náměstí je renesanční radnice s věží, postavená v roce 1569. V prvním patře jsou dodnes pozůstatky renesanční arkády a dekorativní štuková výzdoba.

Budova sousedí s malebnou úzkou uličkou, zdobenou mnoha oblouky. Nicméně pozornost si zaslouží i morový sloup, barokní kašna a studna se štukovou výzdobou.

Hledáte na svatbu svatební fotografa či svatebního kameramana, který se vyzná ve svém oboru? Neváhejte se nám ozvat.

 

FOTOGALERIE ZE SVATEB

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

Svatební foto video

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Svatební foto video

USB disk + tištěné fotografie

Svatební foto video

Zákazník je u nás na prvním místě

Svatební foto video

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Svatbu jsme plánovali více než rok dopředu a zarezervovali jsme si na svatební focení a svatební kameru Priessnitz Studio. Věděli jsme že výsledek bude super ale že budeme tak dojatí jsme netušili. Děkujeme ještě jednou

Mirka a Zdeněk

Děkujeme za profesionálně odvedenou práci. Byli jsme nadšení z výsledku a moc se nám líbilo že jsme dostali i vytištěné svatební fotografie.

Yvona a Jozef