Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF ŠUMPERK

 

FOTOGRAF NA SVATBU ŠUMPERK

 

UKÁZKY SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

Svatební foto video

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Svatební foto video

USB disk + tištěné fotografie

Svatební foto video

Zákazník je u nás na prvním místě

Svatební foto video

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Tak ja budu trošku stručnější. Vše už řekli jiní. Váš přístup když natáčíte a fotíte je bez výhrad, jste profíci..To napětí, než to člověku dáte do ruk, je veliké. Máte svůj styl a tajně jsem doufal, ze ho zvládnete podle individuálních potřeb zákazníka lehce změnit. Ne výrazně, proto jsme si vás vybrali, ale trošku víc individuálně k dané situaci a páru. Zvládli jste to na jedničku. Přesně takhle jsem si to představoval. A moc vám dekuji za náš za oba. Přeji Vám jen úspěch a ať vás práce baví a naplňuje. Hodně štěstí a spokojených zákazníků Vám přejeme.

Iva a Robert

Profesionálové se srdcem v těle, kteří absolutně vystihli nás i celý svatební den. Nádherné svatební fotky a krásné video! Děkujeme. Jste skvělí!!

Monika a Honza