Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF ŠUMPERK

 

FOTOGRAF NA SVATBU ŠUMPERK

Šumperk je nádherné město ležící v malebné krajině v horách a nabízí dokonalé prostředí pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů.

Jedním z hlavních lákadel Šumperku je jeho nádherné historické centrum s malebnými uličkami a krásnými budovami. Toto město nabízí dokonalé pozadí pro svatební fotografie, které vám budou připomínat váš nezapomenutelný den po celý život.

Šumperk také nabízí mnoho zajímavých a unikátních míst pro svatební obřad. Můžete si například vybrat kostel svatého Václava, který je jednou z nejstarších a nejkrásnějších staveb ve městě. Nebo se můžete rozhodnout pro nevšední obřad na Šumperském hradě, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Navíc je Šumperk obklopen krásnou přírodou a nabízí mnoho aktivit, které mohou být součástí vašeho svatebního dne.

Pro hostinu můžete vybírat z mnoha restaurací a vináren, které nabízejí skvělé jídlo a pití. A pokud hledáte ubytování pro sebe a své svatební hosty, Šumperk nabízí mnoho možností pro všechny rozpočty a vkusy.

 

UKÁZKY SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Tak ja budu trošku stručnější. Vše už řekli jiní. Váš přístup když natáčíte a fotíte je bez výhrad, jste profíci..To napětí, než to člověku dáte do ruk, je veliké. Máte svůj styl a tajně jsem doufal, ze ho zvládnete podle individuálních potřeb zákazníka lehce změnit. Ne výrazně, proto jsme si vás vybrali, ale trošku víc individuálně k dané situaci a páru. Zvládli jste to na jedničku. Přesně takhle jsem si to představoval. A moc vám dekuji za náš za oba. Přeji Vám jen úspěch a ať vás práce baví a naplňuje. Hodně štěstí a spokojených zákazníků Vám přejeme.

Iva a Robert

Profesionálové se srdcem v těle, kteří absolutně vystihli nás i celý svatební den. Nádherné svatební fotky a krásné video! Děkujeme. Jste skvělí!!

Monika a Honza