Logo white

SVATEBNÍ FOTOGRAF PRAHA

FOTOGRAF NA SVATBU PRAHA

Praha může být popisována nekonečně. Je to jedno z největších a nejkrásnějších měst střední Evropy. Jsou to mosty, katedrály, pozlacené věže a kostelní dómy, které se ve vodách Vltavy odrážejí více než 10 století. Praha je známá například Karlovým mostem, na kterém, jak se zdá, duchové českých panovníků stále majestátně kráčejí.

Také novomanželé mohou chodit na tomto mostě a dělat krásné svatební fotografie a svatební video na tomto mostu.

Pro anglicky mluvící máme stránku Wedding photographer Prague.

UKÁZKY SVATEB NEJEN Z PRAHY

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

Svatební foto video

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Svatební foto video

USB disk + tištěné fotografie

Svatební foto video

Zákazník je u nás na prvním místě

Svatební foto video

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Michal Priessnitz nám udělal nádherné svatební video. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na Michala a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na kameramanech vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video je krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studio. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Fotili a natáčeli nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal je přijemný s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyzná a naprosto se vším mi vyšel vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi  za zdokumentování našeho "dne D". Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení tech správným momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z něho dělá profesionála. Navíc je i moc fajn člověk! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

KONTAKT

 

Svatební focení u vody i v lese jsme si užívali, i když všude lítalo milion komárů :)) Michal a Viky to brali s humorem a nic je nevyvedlo z dobré nálady. Fotky i video dopadlo na jedničku a doporučujeme všem.

Lenka a Matyáš

Připadlo nám jako by jsme se znali celý život, přitom jsme se viděli jen na schůzce a pak na svatbě. Opravdu přátelský a osobní přístup. Děkujeme

Milena a Robin