Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF OPAVA

 

FOTOGRAF NA SVATBU OPAVA

Opava je kouzelné a romantické město, které nabízí dokonalé prostředí pro uspořádání svatebního dne a focení svatebních portrétů. Toto historické město je plné krásných památek a míst, které jsou ideální pro romantické fotografie.

Opava má mnoho krásných zámků a parků, které se skvěle hodí pro svatební fotografie. Mezi nejkrásnější patří například zámek Kravaře, zámek Kozlovice a zámek Hradec nad Moravicí. Tyto zámky nabízejí nádhernou architekturu a romantickou atmosféru, která vám umožní zachytit krásné a nezapomenutelné momenty z vašeho velkého dne.

Opava je také snadno dostupná pro hosty z celé republiky. Nachází se v blízkosti Ostravy a v těsné blízkosti polských hranic. Díky své výhodné poloze si můžete být jisti, že vaši hosté se snadno dostanou na vaši svatbu a užijí si s vámi nezapomenutelný den.

Pokud hledáte dokonalé místo pro uspořádání své svatby a focení svatebních portrétů, Opava je skvělou volbou. Krása a romantika tohoto města se skvěle snoubí s kvalitními službami a poskytovateli, což vám zaručuje nezapomenutelný zážitek z vašeho nejvýznamnějšího dne.

VÝBĚR UKÁZEK Z OKOLÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Velké poděkování!!! Děkujeme za přátelský a profesionální přístup v náš svatební den!! Jsme rádi, že právě vy jste byli s námi!!! Věděli jsme, že jste dobří, ale teď si myslíme, že jste nejlepší!!! Pokud se hobby stane prací je to znát, to můžeme na základě Vaší dobře odvedené práce jenom potvrdit. Jsme nadšeni a pokud budeme v budoucnosti chtít my a nebo naši známí něco zdokumentovat, tak se určitě obrátíme právě na Vás. Děkujeme za nejkrásnější vzpomínku, kterou jste nám připravili v podobě nádherného svatebního videa a svatebních fotografií.

Kristýna a Jonáš

★★★★★

S manželem jsme se jednoznačně shodli při výběru kameramana a fotografa po zhlédnutí práce Priessnitz Studia. Náš výběr nás nezklamal. Kameraman i fotografka byli velmi sympatičtí, ochotní, profesionální s neuvěřitelným talentem. Dodali nám profesionální, originální, dojemné, úžasné svatební video a fotografie plné krásných momentů. Vřele doporučujeme všem! Velké poděkování!

Lenka a Michal