Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF KROMĚŘÍŽ

FOTOGRAF NA SVATBU KROMĚŘÍŽ

Hledáte-li nezapomenutelné místo pro svatbu a focení svatebních portrétů, pak je Kroměříž tím pravým místem pro vás! Tento klenot uprostřed Moravy je plný historie, krásy a romantiky, což ho dělá ideálním pro nezapomenutelný svatební den.

Hlavním lákadlem Kroměříže je samozřejmě zámek a zahrady, které byly prohlášeny UNESCO světovým kulturním dědictvím. Zahrady jsou plné krásných květinových aranžmá a fontán, které dodají vašim svatebním fotografiím nádech romantiky. Zámek sám o sobě je dokonalým pozadím pro focení svatebních portrétů díky svým nádherným arkádám, schodišťům a interiérům.

Kroměříž také nabízí mnoho míst pro uspořádání svatební hostiny. Můžete si vybrat z mnoha restaurací, které nabízejí vynikající moravskou kuchyni a vína.

Pro hosty je Kroměříž snadno dostupná z celého Moravskoslezského kraje, a také z Brna nebo Olomouce. Kromě toho nabízí Kroměříž mnoho hotelů a ubytování pro hosty, kteří si chtějí užít svatby bez nutnosti řešit dopravu.

Celkově řečeno, Kroměříž je dokonalým místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů díky svému nádhernému prostředí, romantice a historii. Pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svůj svatební den, nemusíte hledat daleko – Kroměříž je tím pravým místem pro vás!

Kroměříž je krásné místo, kde pořídíte krásné svatební fotografie i svatební video.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal a Viky jsou velmi příjemní s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším mi vyšli vstříc! Co víc si přát.

Andrea a Mirek

★★★★★

Moc děkujeme Michalovi a Viky za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení tech správným momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i strašně fajn lidé! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

Eliška a Jakub