Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF KROMĚŘÍŽ

FOTOGRAF NA SVATBU KROMĚŘÍŽ

Hledáte-li nezapomenutelné místo pro svatbu a focení svatebních portrétů, pak je Kroměříž tím pravým místem pro vás! Tento klenot uprostřed Moravy je plný historie, krásy a romantiky, což ho dělá ideálním pro nezapomenutelný svatební den.

Hlavním lákadlem Kroměříže je samozřejmě zámek a zahrady, které byly prohlášeny UNESCO světovým kulturním dědictvím. Zahrady jsou plné krásných květinových aranžmá a fontán, které dodají vašim svatebním fotografiím nádech romantiky. Zámek sám o sobě je dokonalým pozadím pro focení svatebních portrétů díky svým nádherným arkádám, schodišťům a interiérům.

Kroměříž také nabízí mnoho míst pro uspořádání svatební hostiny. Můžete si vybrat z mnoha restaurací, které nabízejí vynikající moravskou kuchyni a vína.

Pro hosty je Kroměříž snadno dostupná z celého Moravskoslezského kraje, a také z Brna nebo Olomouce. Kromě toho nabízí Kroměříž mnoho hotelů a ubytování pro hosty, kteří si chtějí užít svatby bez nutnosti řešit dopravu.

Celkově řečeno, Kroměříž je dokonalým místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů díky svému nádhernému prostředí, romantice a historii. Pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svůj svatební den, nemusíte hledat daleko – Kroměříž je tím pravým místem pro vás!

Kroměříž je krásné místo, kde pořídíte krásné svatební fotografie i svatební video.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal a Viky jsou velmi příjemní s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším mi vyšli vstříc! Co víc si přát.

Andrea a Mirek

Moc děkujeme Michalovi a Viky za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení tech správným momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i strašně fajn lidé! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

Eliška a Jakub