Logo white

SVATEBNÍ FOTOGRAF KROMĚŘÍŽ

FOTOGRAF NA SVATBU KROMĚŘÍŽ

Díky své bohaté historii si Kroměříž oprávněně zaslouží místo v seznamu nejkrásnějších měst České republiky. V roce 1997 město zvítězilo v soutěži „Nejkrásnější historické město“.

Srdcem historické části města je Velké Náměstí, kde najdeme mnoho krásných fasád a staveb v renesančním a barokním slohu.

Zajímavostí je i radnice s věží a mincovnou, která v sedmnáctém století poskytla olomouckým biskupům vlastní bankovky.

Centrum Kroměříž je krásné místo, kde pořídíte krásné svatební fotografie i svatební video.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

Svatební foto video

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Svatební foto video

USB disk + tištěné fotografie

Svatební foto video

Zákazník je u nás na prvním místě

Svatební foto video

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Michal Priessnitz nám udělal nádherné svatební video. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na Michala a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na kameramanech vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video je krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studio. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Fotili a natáčeli nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal je přijemný s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyzná a naprosto se vším mi vyšel vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi  za zdokumentování našeho "dne D". Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení tech správným momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z něho dělá profesionála. Navíc je i moc fajn člověk! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

KONTAKT

 

Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal a Viky jsou velmi příjemní s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším mi vyšli vstříc! Co víc si přát.

Andrea a Mirek

Moc děkujeme Michalovi a Viky za zdokumentování našeho “dne D”. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení tech správným momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i strašně fajn lidé! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

Eliška a Jakub