Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF HRADEC KRÁLOVÉ

 

FOTOGRAF NA SVATBU HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové je jedním z nejkrásnějších měst v České republice a při hledání dokonalého místa pro svatbu, by neměl být přehlížen. Kromě úchvatné historické architektury, kterou nabízí, je toto město rovněž bohaté na kulturu a umění.

Když se jedná o svatební fotografii, Hradec Králové nabízí mnoho úchvatných míst pro focení svatebních portrétů. Můžete si vybrat mezi nádhernými parky, romantickými uličkami a malebnými kostely, které zaručují nezapomenutelné a krásné fotografie.

Kromě toho, Hradec Králové má vynikající nabídku svatebních služeb a možností pro uspořádání svatby. Můžete zvolit mezi mnoha kvalitními cateringovými společnostmi, květinovými ateliéry a místy pro svatební hostinu. Navíc, město má několik velkolepých památek a pamětihodností, jako například Královéhradecký zámek a Katedrála sv. Ducha, které jsou dokonalé pro pořádání svatebních ceremonií.

Pokud hledáte ideální místo pro svatbu a focení svatebních portrétů, Hradec Králové by měl být na vašem seznamu. Kombinace historie, kultury a nádherných míst pro fotografii, vám poskytne nezapomenutelný zážitek a krásné vzpomínky na váš nejvýznamnější den.

 

UKÁZKY Z OKOLNÍCH SVATEB

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Jsou momenty, které si ve svůj svatební den ani nepamatujete a nevidíte vše z druhého pohledu. Když jsme obdrželi svatební videoklip a fotky, tak rozplakali ne jen nás, ale i naší rodinu, přátelé. Bylo to naprosto dokonalé. Ani ve snu nás nenapadlo, že by jsme mohli mít tak nádhernou vzpomínku. O to víc jsme se těšili na celý záznam, který opět byl naprosto dokonalý. Musím říct, že jsem se poprvé v životě viděla krásná a po boku svého muže nesmírně šťastná. To totiž v běžném životě nevidíte. Není nikdo vedle vás kdo by vás ve vašich společných chvíli natáčel. Michal a Viky zachytili emoce, lásku, cit, štěstí. Odvedli jste svou práci naprosto dokonale. Mnohokrát vám děkujeme.

Daniela a Michal

Byli jsme opravdu velmi spokojení. Úžasná spolupráce, krásné svatební video i svatební fotografie. Všichni co to viděli byli nadšení.

Lenka a Marek