Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF HRADEC KRÁLOVÉ

 

FOTOGRAF NA SVATBU HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové je jedním z nejkrásnějších měst v České republice a při hledání dokonalého místa pro svatbu, by neměl být přehlížen. Kromě úchvatné historické architektury, kterou nabízí, je toto město rovněž bohaté na kulturu a umění.

Když se jedná o svatební fotografii, Hradec Králové nabízí mnoho úchvatných míst pro focení svatebních portrétů. Můžete si vybrat mezi nádhernými parky, romantickými uličkami a malebnými kostely, které zaručují nezapomenutelné a krásné fotografie.

Kromě toho, Hradec Králové má vynikající nabídku svatebních služeb a možností pro uspořádání svatby. Můžete zvolit mezi mnoha kvalitními cateringovými společnostmi, květinovými ateliéry a místy pro svatební hostinu. Navíc, město má několik velkolepých památek a pamětihodností, jako například Královéhradecký zámek a Katedrála sv. Ducha, které jsou dokonalé pro pořádání svatebních ceremonií.

Pokud hledáte ideální místo pro svatbu a focení svatebních portrétů, Hradec Králové by měl být na vašem seznamu. Kombinace historie, kultury a nádherných míst pro fotografii, vám poskytne nezapomenutelný zážitek a krásné vzpomínky na váš nejvýznamnější den.

UKÁZKY Z OKOLNÍCH SVATEB

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Jsou momenty, které si ve svůj svatební den ani nepamatujete a nevidíte vše z druhého pohledu. Když jsme obdrželi svatební videoklip a fotky, tak rozplakali ne jen nás, ale i naší rodinu, přátelé. Bylo to naprosto dokonalé. Ani ve snu nás nenapadlo, že by jsme mohli mít tak nádhernou vzpomínku. O to víc jsme se těšili na celý záznam, který opět byl naprosto dokonalý. Musím říct, že jsem se poprvé v životě viděla krásná a po boku svého muže nesmírně šťastná. To totiž v běžném životě nevidíte. Není nikdo vedle vás kdo by vás ve vašich společných chvíli natáčel. Michal a Viky zachytili emoce, lásku, cit, štěstí. Odvedli jste svou práci naprosto dokonale. Mnohokrát vám děkujeme.

Daniela a Michal

★★★★★

Byli jsme opravdu velmi spokojení. Úžasná spolupráce, krásné svatební video i svatební fotografie. Všichni co to viděli byli nadšení.

Lenka a Marek