Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF HODONÍN

 

FOTOGRAF NA SVATBU HODONÍN

Hodonín je jedno z nejkrásnějších měst na jižní Moravě, a proto je ideálním místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů. Pokud hledáte romantické místo s krásným okolím, pak je Hodonín tou pravou volbou.

Jedním z největších lákadel města je zámek Milotice, který je obklopen krásnými zahradami a parkem. Zámek nabízí dokonalé pozadí pro focení svatebních portrétů a jeho okolí je naprosto kouzelné.

Dalším lákadlem Hodonína je historické centrum města s krásnými ulicemi, kde můžete najít mnoho míst pro uspořádání svatební hostiny. Restaurace v centru města nabízejí vynikající gastronomické zážitky a kvalitní moravská vína, které budou potěšením pro vaše chuťové buňky.

Hodonín má také mnoho dalších krásných míst, které stojí za návštěvu, jako jsou Napoleonské lázně, kde se můžete nechat hýčkat další dny po svatbě. Na svatbách v okolí Hodonína vznikají vždy krásné svatební fotky i svatební video.

 

UKÁZKA FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Celému teamu děkujeme z celého srdce za úžasné svatební video i fotografie, které daleko předčilo naše očekávání! Jestli by jsme se měli znovu rozhodnout, rozhodli by jsme se pro vás znovu! Jste TOP!!!

Eva a Tomáš

Obrovské DĚKUJEME chceme vyjádřit Victorii a Michalovi za krásné zpracování našeho nejkrásnějšího dne v živote. Velké díky patří i za vyvolané emoce při koukání na videa a také i za osobitý přístup u focení a natáčení a za vysokou profesionalitu. Doporučujeme každému, kdo hledá kvalitu a profesionalitu. Ještě jednou ze srdce děkujeme Priessnitz Studiu a přejeme hodně dalších úspěchů a spokojených klientů.

Kristýna a Robert