Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF HAVÍŘOV

 

FOTOGRAF NA SVATBU HAVÍŘOV

Havířov, město v srdci Moravskoslezských Beskyd, je jedním z nejromantičtějších míst v regionu a ideálním místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů. Pokud hledáte místo, které vám poskytne nejen krásné pozadí pro vaše fotky, ale také úžasnou atmosféru, Havířov je to správné místo.

Svatební obřad může být uspořádán v největším místním kostele nebo v některé z okolních kaplí, z nichž každá má své neopakovatelné kouzlo. Po obřadu můžete vyrazit na procházku podél řeky Lučina, která protéká městem a poskytuje úchvatné výhledy na přírodní krásy Beskyd. A pro skvělé svatební fotografie se můžete vydat do okolních lesů a kopců, které nabízejí úchvatné scenérie v každém ročním období.

Pokud hledáte místo pro oslavu, Havířov nabízí mnoho možností, od restaurací s tradičním jídlem až po moderní kavárny a bary s nápoji nejvyšší kvality. A pro ty, kteří chtějí něco výjimečného, můžeme doporučit stylovou svatební oslavu v místním zámku, který je skvěle připraven pro takovéto akce.

Celkově lze říci, že Havířov je skvělou volbou pro všechny páry, kteří hledají romantické a malebné místo pro svou svatbu a focení svatebních portrétů.

 

REFERENCE SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Fotili a natáčeli nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

Petra a Roman

Mockrát vám děkujeme za nádherně zpracované svatební fotografie a video z našeho svatebního dne. Jsem moc ráda ze jsme měli to štěstí vás poznat. Díky vašemu videu a fotografiím máme kdykoliv možnost vrátit se, vcítit se a prožít náš svatební den znova a znova a znova. Nádhera. Vaše zachycení našeho dne je jako z pohádky, už při prvních sekundách videa stékají slzy radosti. Díky vašemu uměleckému zpracování máme nejkrásnější vzpomínky z celého dne navždy a živě zachované. Mile nevěsty, Viky a Michala vám doporučuji z celého srdce, jsou to úžasní lidé a profesionálové, kteří svou práci dělají opravdu srdcem. Přejeme vám hodně štěstí budeme se těšit až se opět shledáme.

Jana a Tomáš