Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF HAVÍŘOV

 

FOTOGRAF NA SVATBU HAVÍŘOV

Havířov, město v srdci Moravskoslezských Beskyd, je jedním z nejromantičtějších míst v regionu a ideálním místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů. Pokud hledáte místo, které vám poskytne nejen krásné pozadí pro vaše fotky, ale také úžasnou atmosféru, Havířov je to správné místo.

Svatební obřad může být uspořádán v největším místním kostele nebo v některé z okolních kaplí, z nichž každá má své neopakovatelné kouzlo. Po obřadu můžete vyrazit na procházku podél řeky Lučina, která protéká městem a poskytuje úchvatné výhledy na přírodní krásy Beskyd. A pro skvělé svatební fotografie se můžete vydat do okolních lesů a kopců, které nabízejí úchvatné scenérie v každém ročním období.

Pokud hledáte místo pro oslavu, Havířov nabízí mnoho možností, od restaurací s tradičním jídlem až po moderní kavárny a bary s nápoji nejvyšší kvality. A pro ty, kteří chtějí něco výjimečného, můžeme doporučit stylovou svatební oslavu v místním zámku, který je skvěle připraven pro takovéto akce.

Celkově lze říci, že Havířov je skvělou volbou pro všechny páry, kteří hledají romantické a malebné místo pro svou svatbu a focení svatebních portrétů.

REFERENCE SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Fotili a natáčeli nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

Petra a Roman

★★★★★

Mockrát vám děkujeme za nádherně zpracované svatební fotografie a video z našeho svatebního dne. Jsem moc ráda ze jsme měli to štěstí vás poznat. Díky vašemu videu a fotografiím máme kdykoliv možnost vrátit se, vcítit se a prožít náš svatební den znova a znova a znova. Nádhera. Vaše zachycení našeho dne je jako z pohádky, už při prvních sekundách videa stékají slzy radosti. Díky vašemu uměleckému zpracování máme nejkrásnější vzpomínky z celého dne navždy a živě zachované. Mile nevěsty, Viky a Michala vám doporučuji z celého srdce, jsou to úžasní lidé a profesionálové, kteří svou práci dělají opravdu srdcem. Přejeme vám hodně štěstí budeme se těšit až se opět shledáme.

Jana a Tomáš