Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF BLANSKO

 

FOTOGRAF NA SVATBU BLANSKO

Blansko je kouzelné město ležící v samém srdci Moravského krasu a nabízí dokonalou kombinaci přírody, historie a moderních prvků, což ho dělá ideálním místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů.

Jedním z největších lákadel Blanska je krásná příroda, kterou nabízí Moravský kras. Toto skalnaté území je plné zeleně, lesů, skal a jeskyní, což ho činí dokonalým místem pro uspořádání svatebního focení. V této krásné krajině lze snadno najít dokonalé místo pro focení svatebních portrétů.

Blansko a okolí má také mnoho historických a kulturních památek, které stojí za návštěvu. Například Hrad Blansko, zámek Rájec-Jestřebí nebo kostel sv. Martina. Tyto krásné památky nabízejí dokonalou atmosféru pro svatební obřad a dokonale doplní celkovou atmosféru svatebního dne.

Dalším lákadlem města jsou restaurace, kavárny a vinárny, které nabízejí vynikající gastronomické zážitky a kvalitní vína. Tyto místa nabízejí dokonalé prostředí pro uspořádání svatební hostiny, kde se vaši hosté mohou těšit na skvělé jídlo, pití a společnost.

 

UKÁZKA SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie a Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Peťa a David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Velké díky patří Vám oběma. Děkujeme za Váš profesionální přístup, velmi se nám líbí, že naše svatební video i fotky mají všechno, co mají mít – scény dojemné, scény příjemné, hodně smíchu, málo pláče (hlavně toho mého) a děti, kteří radostně skáčou na parketu. Skutečně ještě jednou velmi děkujeme za Váš přístup, jsme rádi, že naše volba padla právě na Vás. Máme v rukách kvalitní záznam našeho svatebního dne, který se dá koukat najednou a ne 4 hodiny s přestávkami. Přejeme Vám oběma hodně spokojených nevěst a ženichů a ať Vám práce jde nadále od ruky, tak jako doteď.

Michaela a Janko

Chtěli bychom poděkovat týmu Priessnitz Studia za úžasné zpracování našeho svatebního dne. Jsme maximálně spokojení, svatební videoklip i fotografie jsou super, je tam všechno podstatné, kvalita je výborná a navíc jsme ani nevěděli, že nás někdo fotí a točí. Můžeme len a len doporučit, ještě jednou děkujeme.

Diana a Pavel