Skip to content
Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ FOTOGRAF BLANSKO

 

FOTOGRAF NA SVATBU BLANSKO

Blansko je kouzelné město ležící v samém srdci Moravského krasu a nabízí dokonalou kombinaci přírody, historie a moderních prvků, což ho dělá ideálním místem pro uspořádání svatby a focení svatebních portrétů.

Jedním z největších lákadel Blanska je krásná příroda, kterou nabízí Moravský kras. Toto skalnaté území je plné zeleně, lesů, skal a jeskyní, což ho činí dokonalým místem pro uspořádání svatebního focení. V této krásné krajině lze snadno najít dokonalé místo pro focení svatebních portrétů.

Blansko a okolí má také mnoho historických a kulturních památek, které stojí za návštěvu. Například Hrad Blansko, zámek Rájec-Jestřebí nebo kostel sv. Martina. Tyto krásné památky nabízejí dokonalou atmosféru pro svatební obřad a dokonale doplní celkovou atmosféru svatebního dne.

Dalším lákadlem města jsou restaurace, kavárny a vinárny, které nabízejí vynikající gastronomické zážitky a kvalitní vína. Tyto místa nabízejí dokonalé prostředí pro uspořádání svatební hostiny, kde se vaši hosté mohou těšit na skvělé jídlo, pití a společnost.

UKÁZKA SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Tereza & Logan

Mlýn na Dobré vodě – Praha

Kristýna & Filip

Kolářova chata Slavíč – Horní Lomná

Emmeline & Filip

Panorama Golf Resort – Kácov

Nikol & Jan

Penzion Pohoda – Nárameč

Katka & Michal

Kamjinam – Brno

Andrea & Anthony

Bludoveček u Šumperka

Barča & Marek

Náš Mlýn – Ochoz

Nikola & Daniel

Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

Simona & Michal

Kocanda – Kravsko

Michaela & Pavel

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Roman

Spolkový dům U Proroka – Neratov

Lucie & Michal

Penzion Pohoda – Nárameč

Markéta & Tomáš

Chateau Třebešice

Silvie & Adam

Cattaleya resort – Čeladná

Kristýna & Jiří

Vinařství Spielberg – Archlebov

Peťa & David

Ekofarma Sádky – Kunovice

PROČ PRÁVĚ NAŠE FOTOGRAFIE?

Přátelský přístup

025

Originální a pečlivé úpravy fotografií

Alina-5-683x1024

Luxusní fotokniha v ceně

IMG_9321

Zákazník je u nás na prvním místě

155

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

★★★★★

Velké díky patří Vám oběma. Děkujeme za Váš profesionální přístup, velmi se nám líbí, že naše svatební video i fotky mají všechno, co mají mít – scény dojemné, scény příjemné, hodně smíchu, málo pláče (hlavně toho mého) a děti, kteří radostně skáčou na parketu. Skutečně ještě jednou velmi děkujeme za Váš přístup, jsme rádi, že naše volba padla právě na Vás. Máme v rukách kvalitní záznam našeho svatebního dne, který se dá koukat najednou a ne 4 hodiny s přestávkami. Přejeme Vám oběma hodně spokojených nevěst a ženichů a ať Vám práce jde nadále od ruky, tak jako doteď.

Michaela a Janko

★★★★★

Chtěli bychom poděkovat týmu Priessnitz Studia za úžasné zpracování našeho svatebního dne. Jsme maximálně spokojení, svatební videoklip i fotografie jsou super, je tam všechno podstatné, kvalita je výborná a navíc jsme ani nevěděli, že nás někdo fotí a točí. Můžeme len a len doporučit, ještě jednou děkujeme.

Diana a Pavel