Skip to content
Kameraman na svatbu

KAMERAMAN NA NAROZENINY

VIDEO NA NAROZENINY

Výběr správného kameramana na narozeninovou párty je klíčovým krokem k zachycení těch nejvzácnějších okamžiků.

Každý má svůj vlastní příběh, a já jsem tady, abych zajistil, že každý okamžik vaší narozeninové párty bude vyprávět ten nejúžasnější příběh.

Můj pohled na svět se promítá skrze každý snímek. Vaše narozeniny nebudou pouze sérií fotografií; budou to vyprávějící obrazy plné emocí, radosti a lásky. Každý snímek bude mít svůj vlastní příběh, který vypráví o jedinečnosti vaší oslavy.

Můj přístup k videu není jen technický, je to umění. Každý snímek bude pečlivě zkomponován, plný barev a detailů. Nebojím se experimentovat s různými styly a efekty, abych zajistil, že každý snímek bude jedinečný a zaujme.

S mnou nemusíte mít obavy o technické detaily nebo organizaci. Jsem profesionál, který si zakládá na dodržování termínů a poskytování vynikajícího servisu. Vaše narozeniny jsou pro mě prioritou, a já se postarám o to, abyste měli absolutně bezstarostný zážitek.

Takže proč si vybrat mě? Protože nejde jen o fotografii. Jde o umění zachytit život, lásku a radost ve každém okamžiku. Vaše narozeninová párty bude vyprávět příběh, který bude trvat navždy, a já jsem zde, abych ho pomohl napsat prostřednictvím mého objektivu.

Pokud Vás naše práce zaujala a chcete se o ní dozvědět více, prohlédněte si náš blog.

 

 Z Vaší narozeninové oslavy zaznamenáme i exkluzivní fotografie.

Neváhejte nás kontaktovat.

Michal Priessnitz

Michal Priessnitz

 

OSTATNÍ VIDEA

Mlýn na Dobré vodě – Praha

★★★★★

Svatebního kameramana a fotografa z Priessnitz Studio Victorii a Michala z celého srdce doporučujeme.  Jejich práce mluví za vše a jsou to opravdoví profesionálové. Jsou velmi ochotní, na všem se s nimi dá domluvit a rádi s čímkoli pomohou a poradí.

Tis u Blatna

★★★★★

Moc nás těší že jsme si vybrali právě vás! Děkujeme za trpělivost při focení a musím říct že výsledek je opravdu překrásný! Ještě jednou moc děkujeme že jste byli s námi na naší svatbě.

Mlýn Davídkov – Hryzely

★★★★★

Natáčení na svatbě jsme si velmi užili, vše bylo nenucené a příjemné. Z výsledku jsme nadšení a těšíme se že se potkáme třeba na jiné svatbě našich kamarádů 🙂 Ještě jednou vám opravdu z celého srdce děkujeme.

Kamjinam – Brno
Kocanda – Kravsko
Hotel Plumlov
Bludoveček u Šumperka

★★★★★

Práci Victorie a Michala sleduji již delší dobu. Jejich svatební videa a fotografie jsou krásné a originální a bylo mi hned jasné, že je chci na své svatbě. Je na nich opravdu vidět, že je práce baví a jsou opravdoví profesionálové. Děkujeme!

Panorama resort – Kácov

★★★★★

Rádi bychom také napsali pár slov. Spolupráce byla úžasná a přitom na svatbě jsme si fotografky a kameramana ani nevšímali. Naše svatební video a fotografie jsou moc krásné. Děkujeme.

Stodola Suška – Kravsko

★★★★★

Chtěli bychom vám oběma poděkovat za přátelský přístup a krásné video a fotky z naší svatby. Na svatbě jsme vás nakonec vůbec nevnímali a nevěděli jsme že tam jste, přitom jste zachytili každý malý detail. Moc děkujeme.

Mlýn Davídkov – Hryzely
Hoffmanův dvůr – Praha
Hotel Cvilín – Krnov
Náš Mlýn – Ochoz

★★★★★

Drahá Viky a Míšo, se svatebním videem a fotografiemi jsme neskutečně spokojeni. Jsme opravdu nadšení, nemáme slov, jak úžasnou vzpomínku jste nám vyzvořili. Ať se vám v životě daří a máte všem budoucním párům jednoznačně Priessnitz studio doporučujeme.

Penzion Pohoda – Nárameč

★★★★★

Jsme šťastní že jsme při hledání svatebních dodavatelů narazili na Viky a Michala. Jsou to profesionálové na svém místě, nic není problém a jsou vždy usměvavý. S videem a fotografiemi jsme moc spokojení. Díky!

Buchs – Švýcarsko

★★★★★

Naprosto profesionální práce milého páru Michala a Viki, díky kterým budeme na náš svatební den vždy s láskou vzpomínat. Do žádných póz nás nenutili a ještě k tomu sršeli humorem, že i naše babička šla do kolen.

Bobří Mlýn – Trnávka
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice
Spolkový dům – Ratíškovice

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE SVATEBNÍ VIDEO?

Záběry z dronu

Naše produkce disponuje pilotní licencí abychom mohli legálně natáčet videa na vaši svatbě. Vaše svatební video tedy vždy osvěžíme „cinematickým“ záběrem z dronu

Plnohodnotný film + klip

Celý záznam ze svatebního dne je zpracovaný jako dokument s hudebním podkresem od ranních příprav, krájení dortu, první tanec, různé tradice až po závěrečnou afterparty. Dále dostanete krátký originální svatební videoklip, který můžete sdílet se svými přáteli a rodinou na internetu.

100% Nasazení

Zaznamenáním svatebního videa naše práce nekončí, ale teprve začíná. V naší profesionální střižně se následně snažíme vytvořit umělecké dílo, ke kterému se celý život budete s radostí vracet.

Přátelský přístup

Je pro nás důležité, aby jsme nebyli jen nějací svatební dodavatelé, ale aby natáčení a focení probíhalo v přátelském duchu a všichni si naši spolupráci užívali.

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS