Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN PRAHA

KAMERAMAN NA SVATBU PRAHA

Praha je hlavním městem České republiky, největší metropole a nejoblíbenější turistické centrum Evropy, každoročně sem zavítá více než 6 milionů návštěvníků. V tomto elegantním a benevolentním městě si každý, kdo se v kráse architektury pozná, sní o návštěvě. Od pradávna je Praha považována za nejkrásnější město v Evropě, výstižně hovořící o svém názvu – „Zlatá Praha“ nebo „Město sto věží“.

Věříme, že nejlepší svatební videa a svatební fotografie vznikají nejen díky technice, ale hlavně díky tomuto místu. Praha je místem, kde může vaše svatební video i fotografie ožít.

Pro anglicky mluvící svatebčany máme stránku Wedding videographer Prague.

 

UKÁZKY SVATEB NEJEN Z PRAHY

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

PROČ VIDEO OD PRIESSNITZ STUDIO?

Nejmodernější technika

Snímek obrazovky 2021-07-11 v 11.48.58

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.12.08

Záběry z ptačí perspektivy

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.04.29

Plnohodnotný film + klip

Snímek obrazovky 2022-02-12 v 17.05.01

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Opravdoví profesionálové, dokáží navodit příjemnou atmosféru a rozhodně se s nimi člověk nenudí. Mockrát děkujeme za svatební video a překrásné svatební fotografie.

Lenka a Janko

Video i fotografie jsou dech beroucí, jsme z nich opravdu nadšení a chceme vám opravdu ze srdce poděkovat. Díky vám máme nejkrásnější svatební vzpomínku. Jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali zrovna Priessnitz Studio

Světlana a Gregor