Kameraman na svatbu

SVATEBNÍ KAMERAMAN OSTRAVA

 

KAMERAMAN NA SVATBU OSTRAVA

Ostravě se již dlouho přezdívá Ocelové srdce České republiky“. Ostrava je krásné město, ve kterém jsou různé architektonické styly. Má více než 40 kostelů a zámků, které město zdobí a dávají mu jedinečnost a originalitu. Město zaujímá obrovskou plochu.

Ostrava potěší novomanžele různými atrakcemi, které nenechají nikoho chladným. Znalci historie se budou moci dotknout minulosti návštěvou pevností, hradů a významných míst města. Mate v plánu udělat svatbu v Ostravě, rádi vám zhotovíme svatební fotografie i svatební video.

 

NĚKOLIK SVATEBNÍCH VIDEÍ

Panorama resort – Kácov
Kamjinam – Brno
Ratíškovice
Tis u Blatna
Hoffmanův dvůr – Praha
Mlýn Davídkov – Hryzely
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín, Krnov

PROČ VIDEO OD NÁS?

Nejmodernější technika

Svatební foto video

Vícekamerové záběry

Svatební foto video

Záběry z ptačí perspektivy

Svatební foto video

Plnohodnotný film + klip

Svatební foto video

 

RECENZE

NAPSALI O NÁS

 • ★★★★★

  Priessnitz Studio nám udělali nádherné svatební video a fotografie. Dlouho jsme zvažovali, jestli video ze svatby vůbec chceme. Dostali jsme kontakt na pana Priessnitze a vše s ním probrali a domluvili. Během svatebního dne byla na nich vidět velká profesionalita. Místo, kde jsme svatbu měli, dobře znali a tak věděli, jak udělat hezké záběry. Video i fotografie jsou krásné a kvalitně upravené. Rozhodně jsme udělali dobře, že jsme do toho šli a co víc, že jsme využili služeb Priessnitz Studia. Přejeme ať se daří a práce jde dál od ruky.

 • ★★★★★

  Báječní lidé, kteří odvádějí neskutečně profesionální práci s precizním výsledkem. Nafotili a natočili nám ty nejhezčí momenty ze svatby 13.6.2019 v Kravsku ve Stodole Suška. Byli jsme spokojeni se vším, dokonalé svatební video i fotografie. Oba moc milí lidé, vše přirozené a člověk ani nevnímá jejich přítomnost. Ráda využiji jejich služeb i v budoucnu na rodinné foto.

 • ★★★★★

  Naprostá spokojenost! Určitě všem doporučuji! Michal i Viki jsou příjemní lidé s profesionálním přístupem. Jde vidět, že se ve svém oboru vyznají a naprosto se vším nám vyšli vstříc! Co víc si přát.

 • ★★★★★

  Moc děkujeme Michalovi a Victorii za zdokumentování našeho „dne D“. Skvěle odvedená práce, cit pro detail a zachycení těch správných momentů. Velmi dobrá komunikace před i po svatbě, shovívavost, vyslyšení našich přání, ale i vlastní kreativita, to z nich dělá profesionály. Navíc jsou i moc fajn! Jsme moc rádi, že se naše cesty spojily a že právě z jejich dílny bude naše památka na věky.

 • ★★★★★

  Pan kameraman i paní fotografka byli úžasní. Oba jsou velmi profesionální a šikovní! Během celé svatby nebyli prakticky vidět, ale všechno krásně zachytili! Děkujeme mnohokrát za krásné svatební video i fotografie!

Děkujeme Victorii a Michalovi za profesionálně odvedenou práci jak svatebních fotografií, tak svatebního videa. Výsledek je nádherný.

Ivanka a Arnošt

Svatební den jsme dlouho plánovali a pečlivě vybírali dodavatele. Když jsme narazili na práci Priessnitz Studia, bylo nám jasné, že to je přesně ten svatební fotograf a svatební kameraman, co jsme hledali. Oba byli milí a veselí a spolupráci jsme si maximálně užívali.

Marcela a Dušan